Epson Plotter Mürekkep Dolum Seti

EPSON PLOTTER BİTMEYEN KARTUŞ NEDİR?

Yurtdışından firmamız tarafından ithal edilen “Epson Stuylus Bitmeyen Kartuş Sistemleri” sizlere %90 Oranında tasarruf sağlar…
Bu sistemi sadece aşağıda yazılı olan epson plotter modelleri için satın alabilirsiniz.
Mürekkep Besleme Sistemin içinde 4 Renk veya 6 Renk 280 ML LT LİK Dolan kartuşu ve epson Vivera, Dye mürekkep mevcuttur ve 500 Ml Lik Plastik Şişelerde mürekkep Satışını Yapmaktayız.

Mürekkep Besleme Sistem tankları yazıcının neresinde duruyor?

Kullanıcıya bu sistem Eğer sıfır makinayı ve ‘dolan kartuş’ sistemini firmamızdan satın alırsanız, Plotter yazıcıya montaj yapılmış şekilde teslim edilir, ayrıca bir kurulum yapmanıza gerek yokdur. Yalnızca “hp dolum kartuşu” sistemini mevcut makinanıza satın alırsanız ; Sistem dolum tankları “plotter yazıcı” nın orijinal kartuşlarının olduğu bölüme orj. Kartuş takar gibi takılır; ve yazıcının üstünde kullanılır.
İthal dolum kartuş sistemimizde ek hortum ve benzeri aparatlar yokdur. Dolayısı ile hortum çıkması sebebi ile ofisiniz ve en önemlisi plotter makineniz mürekkep olmaz.

Bitmeyen kartuşlu yazıcıların garantisi varmıdır ve ne kadardır?

Mürekkep besleme Sistemi ve Satışı Yapılan plotter yazıcı, firmamız tarafından 2 yıl garantilidir.

Dolum Mürekkep Besleme Sistemi uzun süre kullanılmadığında kuruma yada bozulma yapar mı?

Epson Vivera ve dye mürekkepleri su bazlıdır. Bu sistemde mürekkep tanklarda durur ve kartuşlar yazdırma yaparken ihtiyacı olan mürekkebi çeker, bu şekilde yazdırma yapar. Bu yüzden uzun süre kullanılmadığında mürekkep kuruma yada donma yapmaz.

“Plotter epson kartuş” Dolum sistemi plotter makinamın baskı kafalarını bozarmı ?

İngilterede üretilen ve epson orijinal kartuşlarınında Avrupa üreticisi olan fabrika tarafından her türlü testlerden geçirilen plotter epson dolan kartuşları kesinlikle baskı kafalarını bozmaz bu konudaki garanti firmamıza aittir.
Plotter epson kartuşları ve mürekkepleri baskı kalitesini ve renklerini bozarmı ? Orijinal kartuşlarla aynı renk baskıları alabilirmiyiz.
Firmamız tarafından satılan hp geniş fomat plotter yazıcı makinalarına monte edilen bu mürekkep besleme sistemi ile orijinal kartuşlarından aldığınız kalitede baskılar yaparsınız.
Her şeyden önemlisi Siz kullanıcılar bu mürekkep besleme sistemini satın aldığınızda % 90 Kartuş maliyetini ve baskı Masrafından düşürmüş olacaksınız. Bu Dolan kartuşlarla makinanızın 1 metre kare baskı maliyeti 0,01 kuruş olcakdır.
Her türlü bilgi ve sipariş için lütfen bizi arayınız.

epson bitmeyen kartuş

epson bitmeyen kartuş


Plotter Epson Kartuş Satışımız tüm Türkiye genelinedir. , Hizmeti verilen İllerimiz : Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Antakya, Iğdır, Isparta, İçel, Mersin, İstanbul (Trakya), İstanbul (Anadolu), İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Sakarya, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Adapazarı, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunçeli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Kıbrıs, Türkiye Genelidir,
hp plotter Teknik servisi ve dolan kartuş sitemi verilen Ankara ili ve ilçeleridir. Akyurt, Altındağ, Esenboğa, Altınova, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Çankaya, Elmadağ, lalahan, Hasanoğlan, Yeşildere, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Oyaca, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Güvem, (06360) Mamak, Kutludüğün, Nallıhan, Çayırhan, Polatlı, Temelli, (06930) Sincan, Şereflikoçhisar, (06170) Yenimahalle, Yenikent, Sarayköy, Plotter satış ve servisi…


Plotter Satış Servis:

  • 7500a bitmeyen mürekkep tankları montaj seti
  • epson bitmeyen kartuşlu yazıcı