PLOTTER OZALİT MAKİNALARI MÜREKKEP KARTUŞLARI PLOTTER FOTOĞRAF KAĞIDI

Plotter Center

Plotter makinalar,çizim ve grafik çıktıların baskılanmasında kullanılan büyük boyutlu teknolojik bir üründür.Günümüzde kalemli, mürekkep püskürtmeli çeşitleri vardır. Plotterler günümüzde dijital baskı ve daha çok CAD (Computer Aided Design) programları tarafından desteklenir.Plotterler genelde mimarlık, mühendislik,reklamcılık,matbaa ve birçok baskı yapmakta kullanılan dijital baskı uygulamalarında yoğun olarak kullanılırlar.Kullanıldığı alanda üreticilere büyük kolaylıklar sağlayan plotter makinalar,üretime hız kazandırıp ,az emekle çok iş yapıyorlar.

Plotter (Çiziciler) Drum ve Flatbed olarak ikiye ayrılırlar.

* Drum çiziciler, çizim sırasında kâğıt da kalem gibi hareket eder. Bu tip çizicilerde daha büyük kâğıtlara çizim yapılabilir.

* Flatbed çiziciler ise kâğıt sabit konumdadır. Bu tip çizicilerde ise çizimler daha kesin ve hassastır.
Kullanım Şekli :Geniş Format Çizicilere kâğıt rulo ve tabaka halinde verilir. Hewlett-Packard ürünleri düşük maliyet ve yüksek çözünürlük sağlamaktadır.

MAKSER BİLİŞİM,Sektörünün Önde Gelen Marka Ve Ürünlerini, En Yeni Teknolojileri, Hayatı Kolaylaştıran Ve Işletmenize Fayda Sağlayacak Katma Değerli Çözümleri, Kalite Ve Müşteri Memnuniyetinden Ödün Vermeden Siz Değerli Müşterilerimizle Buluşturmak Üzere Hp plotter makineLeri,Epson plotter makineleri satış,plotter kağıt,plotter kartuş ve teknik servis hizmetleri olarak merkezi Ankara’da olması ile tüm illerimize de hizmet vermek amacıyla Kurulmuştur.

Plotter designjet firmamız MAKSER BİLİŞİM genel prensibimiz daima en uygun kalite ve ucuz fiyatlarla satış yapmaktadır.
Plotter makinesi ihtiyacınızda ve mevcut sahip olduğunuz plotter makinenizin her türlü genel ihtiyaç malzemeleri firmamızda mevcuttur.Plotter,designjet makinenizin her türlü bakım ,onarım,tamirat,teknik serviz hizmetleri ihtiyaçlarınızda firmamızla irtibata geçmenizi rica ederiz.Plotter makinelerininizin her türlü ihtiyacında;kartuş ,kağıt,sarf malzeme ve teknik servis hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir.Bizimle irtibata geçip hangi ihtiyacınızın olduğunu belirtip irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

www.ozalitmakinalari.com : hpserkan@hotmail.com 7/24 Cep Tel : 0532 514 42 29 , SERKAN BALCI,bilgilerinden firmamıza Ulaşabilirsiniz.