Portfolio

epson-stylus-pro-7890-plotter

Epson Stylus Pro 7890 Plotter Fiyatı

Posted Under:

Epson Stylus Pro 7890 renkli inkjet kaliteli fotoğraf yazıcısı fiyatı ve kullandığı; plotter kağıdı, mürekkep kartuşları, print head baskı kafa  fiyatları hakkında bilgi almak için Epson satış temsilcimiz ile irtibata geçiniz.


24 inç profesyonel yazıcı

Profesyonel fotoğrafçılar ve güzel sanatlar piyasası göz önünde bulundurularak tasarlanan yazıcı, hatasız renkli reprodüksiyonda rakipsiz bir verimlilik isteyenler için idealdir.

EPSON Stylus Pro 7890 Fotoğraf Yazıcı Fiyatı Ve Özellikleri

A3+ Renkli İnkjet Fotoğraf Yazıcısı 5760×1440 optimize dpi’ye kadar 8×10″ A4 91 saniye baskı hızı

Epson Stylus Pro 7890

Ticari fotoğrafçılığın ve güzel sanatlar piyasasının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan, ancak prova baskı piyasası için de sağlam bir seçenek olan 24 inç Stylus Pro 7890, 40m2/saat gibi yüksek bir hızda gerçeğine yakın baskılar üretir.

Yüksek kaliteli renk: Tutarlı düzgün geçişlere sahip mevcut en geniş renk gamını elde edin.

TFP baskı kafası: Stüdyo kalitesinden daha iyi baskılar almak için, gelişmiş nokta kalitesi ve net resimlerden yararlanın.

Parlak Kırmızı mürekkep seti içeren UltraChrome K3 mürekkep: Doğal görünen üstün gri renk yelpazesinin keyfini çıkarın. Üç adet siyah yoğunluğu – standart fotoğraf veya mat siyah (kullanılan malzemeye bağlı olarak otomatik olarak seçilir) artı açık siyah ve çok açık siyah – renk düşümü olmaksızın yüksek kontrast oranlı, mükemmel renk tonu aralığına ve gelişmiş gri dengesine sahip çarpıcı siyah beyaz çıktılar yaratır.

Mükemmel renk: Bu siyah mürekkepler kombinasyonu, çıktıların hem açık hem de koyu alanlarda düzgün bir yüzey görünümüyle, bronzlaşma içermeyeceği anlamına gelir. Metamerizm de azalır, bu da hangi ışık kaynağı altında bakılırsa bakılsın, gri tonların tutarlı olmasını garantiler.

Verimi katlayın: Epson’un Otomatik Damlacık Tespit Sistemi müdahaleye gerek kalmaksızın nozüllerdeki tıkanıklığı giderir. Ayrıca yazıcıda fotoğraf ve mat siyahı mürekkepleri aynı anda bulunur, kağıt ruloları saniyeler içinde zahmetsizce değiştirilirken, entegre döner bıçak çıktıları çabucak ve temiz bir şekilde keser.

İsteğe bağlı satıriçi SpectroProofer: Farklı malzemeler kullanırken tutarlı ve tekrarlanabilir renk doğruluğu sağlar, ICC profilleri ve baskı doğrulama sonuçlarını oluştururken kontrol şeritleri ve renk kataloglarının ölçümünü hızla yapar.

Büyük format – 24 inç çıktı
Üstün kalite mürekkepler – Parlak Macentalı UltraChrome K3
TFP baskı kafası – Gelişmiş nokta kalitesi, net resimler
Yüksek hız – Saatte 40m 2’ye kadar çıktı hızı
Verimi katlayın – Otomatik Damlacık Tespit Sistemi


Bilgilendirme:

MAKSER BİLİŞİM, web sitesinde ve kataloğunda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak bazı durumlarda ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. MAKSER BİLİŞİM gerekli gördüğü zamanlarda www.ozalitmakinalari.com sitesinde yer alan ürünlerin, fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde MAKSER BİLİŞİM’in fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Web sitesinde ve Katalog içinde MAKSER BİLİŞİM’in kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı MAKSER BİLİŞİM’e hiçbir sorumluluk atfedilemez. MAKSER BİLİŞİM söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar.

Plotter Satış Servis:

  • EPSON Stylus pro 7890 fiyat
  • epson 7890 fiyat
  • epson stylus pro 7890 fiyatı