Portfolio

epson-surecolor-sc-s30610-plotter

Epson SureColor SC- S30610

Posted Under:

Epson SureColor SC-S30610 süper hızlı yazıcı fiyatı ve kullandığı; plotter kağıdı, mürekkep kartuşları, print head baskı kafa  fiyatları hakkında bilgi almak için Epson satış temsilcimiz ile irtibata geçiniz.


64 inç tabela yazıcısı

Düşük toplam sahip olma maliyetli ve çevresel etkisi düşük, kolay kullanımlı, 64 inç, 4 renkli, iç mekan ve dış mekan tabela yazıcısı.

EPSON SureColor SC-S30610 Plotter Yazıcı Fiyatı Ve Özellikleri

Her yönüyle en düşük toplam sahip olma maliyetine sahip, verimli ve çevre dostu üretim sunmak için tasarlanan SC-S30610, basım şirketlerinin, tabelacıların, dijital kopyalama atölyeleri ve reprodüksiyon merkezlerinin hizmetlerini genişletmesini sağlar.

Daha fazla baskı alın
SC-S30610, posterler, tabelalar, afişler, arka aydınlatmalı paneller ve POS malzemelerinden araç kaplamalarına, iç mekan dekorasyonlarına ve sergi teşhirlerine kadar her şeyi üretebilir. Desteklediği çok çeşitli rulo kağıt ortamı sayesinde kullanıcıların 64 inçe (162,6 cm) kadar vinil, kanvas, saydam film, fotoğraf kağıdı ve çeşitli popüler afiş malzemeleri üzerine güvenilir ve uygun maliyetli baskı yapmasına imkan verir.

Kullanımı kolay
Arkasında yer alan bir kriko sayesinde yeni rulo takılması tek kişinin yapabileceği bir iş haline gelir ve kağıt gerginliği yazıcının önünden ya da arkasından kolaylıkla ayarlanabildiğinden ayar süresi azalır ve verimlilik maksimize olur.

Verimliliği arttırın
Epson tasarımı performans, güvenilirlik ve ergonomik kurulum sayesinde yüksek iş hacimlerinin üstesinden kolaylıkla gelinir. SC-S30610, seçilen moda bağlı olarak 7,3 m2/saat ila 29,4 m2/saat hızlarında baskı yapabilir.

Yeni mürekkep setiyle yüksek kaliteli sonuçlar elde edin
SC-S30610’da kullanılan yeni UltraChrome GS2 Mürekkep, UltraChrome GS’nin (Epson Stylus Pro GS6000’de kullanılmaktadır) güçlü yanlarını, yeni bir sarı renk formülasyonu ve laminasyon olmaksızın dış mekanda üç yıl ışığa dayanıklılığıyla bir arada sunar*. UltraChrome GS2, kokusuz olması, nikel içermemesi ve özel havalandırma gerektirmemesi sayesinde SC-S30610’un ofis ortamında kullanılabilmesini sağlar.

Maliyetleri ve çevreye etkiyi düşük seviyede tutun
Enerji tasarruflu SC-S30610, ENERGY STAR onaylı olması sayesinde paranızdan tasarruf sağlamasının yanı sıra çevreye olan etkileri de azaltır.

Düşük Sahip Olma Maliyeti: Güvenilir ve verimli
Esnek: Çok çeşitli ortamlarla uyumlu
Kolay kullanım: Tek operatörce rulo yükleme
Verimli: Taslak modunda en fazla 29,4 m2/saat

1.     Dış mekan dayanıklılığı, ISO 18930’la Epson’un iç testini baz almaktadır. Sonuç, uygulama ve konum gibi çevresel koşullara göre değişebilir. Uygulama veya çevresel koşullara bağlı olarak laminasyon gerekebilir.


Bilgilendirme:

MAKSER BİLİŞİM, web sitesinde ve kataloğunda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak bazı durumlarda ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. MAKSER BİLİŞİM gerekli gördüğü zamanlarda www.ozalitmakinalari.com sitesinde yer alan ürünlerin, fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde MAKSER BİLİŞİM’in fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Web sitesinde ve Katalog içinde MAKSER BİLİŞİM’in kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı MAKSER BİLİŞİM’e hiçbir sorumluluk atfedilemez. MAKSER BİLİŞİM söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar.

Plotter Satış Servis:

  • SC-S30610 YAZICI FİYATI
  • epson s30610 kartuş
  • epson sc s 30610 fiatı
  • EPSON SC-S30610 YAZICI FİYATI
  • epson sure color 30610 fiyatı
  • epson sure color yazıcı fiyatları
  • epson surecolor sc-s30610 fiyatı
  • SC-S30610 kartuş