Portfolio

Hp z 3200 ps kartuş fiyatı

HP Designjet Z3200ps Plotter Satış Fiyatı

HP Designjet Z3200ps Plotter 1118 mm Fotoğraf Yazıcı (Q6721B) Fiyatı

Yeni HP 73 Kromatik Kırmızı mürekkebiyle ile bu 12 mürekkepli HP Designjet Z3200ps Plotter 1118 mm Fotoğraf Yazıcı kalıcı, galeri kalitesinde siyah-beyaz ve renkli baskılar sunar. Yerleşik spektrofotometresi olan HP DreamColor Teknolojisi kolay kalibrasyon ve profil oluşturma özelliği sağlar.

Enfes, galeri kalitesinde siyah-beyaz ve renkli baskılar elde edin.
• 200 yıllık2 renkli ve siyah-beyaz baskı ömrü elde edin. Fotoğraf ve güzel sanatlar kağıdı ile kaplamalı kağıttan ekran grafiği baskı malzemelerine kadar çeşitli HP kağıtlarını yazdırın.
• HP Dörtlü Siyah Mürekkep seti sayesinde yumuşak geçişler, koyu siyahlar ve doğal griler ile harika siyah-beyaz baskılar oluşturun.
• HP Parlaklık Artırıcı ile pek çok parlak fotoğraf kağıdında üstün, homojen parlaklık elde edin ve bronzlaşmayı azaltın.
• Yeni kromatik kırmızı sayesinde %95 PANTONE® kapsamına ulaşan genişletilmiş renk gamının tadını çıkarın.

HP DreamColor Teknolojisi ile kolayca kalibre edin, profil oluşturun ve doğru, tutarlı renkler elde edin.
• HP DreamColor Technologies ve yerinde özel ICC profilleri oluşturmanıza yardımcı olan yerleşik spektrofotometre ile kalibrasyon ve profil çıkarma işlemleri basitleştirilmiştir.
• İş akışını basitleştirin: Geliştirilmiş HP Renk Merkezi’ni kullanarak kağıt ön ayarlarına5 kolayca erişin, bu ayarları kolayca oluşturun ve paylaşın.
• HP Professional PANTONE Emülasyon ile özelleştirilmiş PANTONE® simülasyon numune kataloğu oluşturun.
• HP Bilgi Merkezi ile sorularınıza yanıt bulun ve Adobe Photoshop CS8 ile renk ayarlarını kontrol edin.

Verimli çalışma ve eşsiz mürekkep verimliliği sunar.
• Mat ve parlak kağıtlarda zengin, koyu siyahlarla kartuş değiştirmeden baskı yapın.
• Zaman ve paradan tasarruf edin: yerleşik TIFF, JPEG, ve Adobe PS3/PDF RIP daha fazla verimlilik için doğrudan iş teslimi, kuyruk oluşturma ve yuvalama olanağı sağlar.
• Otomatik hizmet yordamı ile performansınızı optimize edin ve eşsiz mürekkep verimliliği elde edin. Optik Damla Algılayıcı (ODD) püskürtme ucu tıkanıklığını, baskı hatalarını ve ortam atığını önler.
• Verimlilik artırıcı özellikler arasında, deneme yanılmayı ortadan kaldıran HP Gömülü Web Sunucusu ve baskı önizleme özelliği yer almaktadır.


detaylı bilgi ve teknik dökümanlar


Siparişiniz veya sorularınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz,en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.


Bilgilendirme:

MAKSER BİLİŞİM, web sitesinde ve kataloğunda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak bazı durumlarda ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. MAKSER BİLİŞİM gerekli gördüğü zamanlarda www.ozalitmakinalari.com sitesinde yer alan ürünlerin, fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde MAKSER BİLİŞİM’in fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Web sitesinde ve Katalog içinde MAKSER BİLİŞİM’in kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı MAKSER BİLİŞİM’e hiçbir sorumluluk atfedilemez. MAKSER BİLİŞİM söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar.

 

Plotter Satış Servis:

  • hp designjet z3200 fiyatı