Portfolio

olympos-plotter-kesici-plotter

Olympos RD-840 Folyo Kesim Plotter

Posted Under:

Olympos RD-840 folyo kesici plotter. Fiyatları ve özellikleri hakkında bizi arayınız.

Firmamız Makser Bilişim Kağıt Makina folyo kesici makineler arasında emsallerine göre fiyatları ve kalitesine güvendiği Olympos Proton folyo kesim makinasının satışını ve servis hizmetini gerçekleştirmektedir.

Satışı devam etmekte olan Olympos RD-840 modeli 120 cm net kesim eni, yerden ayaklı, corel, fleksi dahil tüm programlarla çalışır. Hassas kesim kabiliyetine sahipdir, Kesim Hızı 800/sn dir. Kesme sırasında folyonun kayma yapmaması için cihaza 5 adet halı belt konulmuşdur, bu sayede kesim sırasında folyo sabit durmakta ve kayma yapmamaktadır.

Optik 2 adet camerası vardır. Bu sayede dijital makinada basılan etiket v.b gibi folyolarında kesimini hassas bi şekilde yapar.

Satış fiyatımız  ŞOK FİYAT tl kdv dahildir

Kampanya fiyatımız olup peşin ödeme, eft, Cart finans kredi kartlarına 4 ay taksit, Ptt kargo ile kapıda ödemeli yollanır. veya kredi kartına tek çekim olarak ödemesi alınır, Ürün bir iş günü içinde anlaşmalı kargo ile size teslim edilir. Diğer detaylar müşteri temsilcimizle irtibata geçiniz.

Makser Bilişim Kağıt, Olympos kesici makinalarının yetkili dağıtıcısı ve distribitörüdür. plotter folyo reflektif, prizmatik, varak, flog,fleks malzeme kesimlerinde ve pastal çizimlerinde Olympos plotter kesicileri kaliteli ve uygun fiyatları ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Plotter kesici teknik servis ve tüm yedek parçaları ile hizmetinizdeyiz.

plotter-kesici

Neden Olympos ? sorusunun cevabı için ziyaret ediniz.