Teknik Servis

plotter servisAnkara Özel Hp Plotter Teknik Servisi

MAKSER BİLİŞİM; Sektörünün önde gelen marka ve ürünlerini, en yeni teknolojileri, hayatı kolaylaştıran ve işletmenize fayda sağlayacak katma değerli çözümleri, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden siz değerli müşterilerimizle buluşturmak üzere Hp plotter makineleri, Epson plotter makineleri satış,plotter kağıdı,plotter kartuş ve teknik servis hizmetleri olarak merkezi Ankara’da olması ile tüm illerimize de hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Firmamız Yukarıda belirttiğimiz niteliklerde hp plotter designjet geniş format yazıcı makineleri teknik servis firmasıdır. Ayrıca plotter ile ilgili her türlü malzemeyi , yedek parçaları , kartuş , printed kafa , mürekkeb , kağıt , teknik servis ozalitmakinalari.com sitemizden veya bize arayıp temin edebilirsiniz.Hp Plotter designjet firmamız MAKSER BİLİŞİM genel prensibimiz daima en uygun kalite ve ucuz fiyatlarla satış yapmaktadır.
Hp Plotter makinesi ihtiyacınızda ve mevcut sahip olduğunuz plotter makinenizin her türlü genel ihtiyaç malzemeleri firmamızda mevcuttur.Hp Plotter,designjet makinenizin her türlü bakım ,onarım,tamirat,teknik serviz hizmetleri ihtiyaçlarınızda firmamızla irtibata geçip belirtmeniz yeterli olacaktır.

www.ozalitmakinalari.com  /  hpserkan@hotmail.com 
7/24 Cep Tel : 0532 514 42 29 , SERKAN BALCI,bilgilerinden firmamıza Ulaşabilirsiniz.
Müşterilerimizin  teknik servisimizi  tercih etmesi için birçok neden sayabiliriz.
Hp Plotter Servisi
Teknik Servis Merkezimiz Ankara da olup güler yüzlü  kaliteli hizmet anlayışı sayesinde Türkiye nin büyük bölümünü kapsayacak şekilde büyüdü ve gelişmeyede devam etmektedir.
Tamamen eğitimli ve profesyonel Hp desingjet plotter teknik destek ekibi
Üreticinin verdiği eğitime ek olarak, Hp plotter yazıcı servis personellerimiz her zaman mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için gerekli, en yüksek standartta eğitilmiş,sorumluluk sahibi işini seven ve iş ahlakına uyan kişilerden oluşmaktadır.
Bütün büyük markaların plotter servis ve tamir hizmetleri
Bizim plotter yazıcı servis personellerimiz eğitilmiş ve tüm marka ve modellerin çoğunda onarım ve hizmet kalitesi ile donatılmıştır.
Anlaşmalı firmalara yerinde plotter servisi destek
Yıllık plotter servis bakım anlaşması yaptığımız firmalara periyodik aralıklarla bakım ve kontrol amaçlı ziyaretler yapmaktayız.Bu sayede yüksek fiyatlar ödeyip aldığınız Plotter yazıcınızın temiz ve sağlıklı bir şekilde çalışıp uzun ömürlü kullanılmasını sağlamaktayız.
Hp Plotter Orijinal Yedek Parça Temini
Doğrudan anlaşmalı olduğumuz üreticiler ile Hp plotter ların yedek parçalarını hızlı bir şekilde uygun fiyatlarla teminini gerçekleştirip siz kullanıcılara ulaştırmaktayız.
Biz sitede Hp plotter yazıcıları tamir ve onarım için gereken bilgi destek ve servis hizmetlerini bulabilirsiniz.
Size kolaylık sağlamak için biz iş ihtiyaçlarını karşılamak için yerinde Hp plotter servis hizmeti ve atölye ortamında servis ve bakım hizmetleri sunmaktayız.
Hp plotter arızaları yedek parça ve kartuş vb. sarf malzeme temini için ücretsiz danışmanlık.
Hp plotter onarım işinde 7 yılı aşkın güvenilir hizmet
Biz hızlı ve güvenilir bir şekilde kişiye özel hizmet sunuyoruz. Bizim plotter servis elemanları plotter yazıcının arızasını önce yerine gelmeden sizlerden bilgi alıp hazırlığını yaparak hizmet verecektir.
EPSON STYLUS PRO 7700, PRO-9700,PRO-7900,PRO-9900

EPSON STYLUS PRO 7700, PRO-9700,PRO-7900,PRO-9900

Ankara Epson Plotter Teknik Servisi

Firmamız Epson plotter teknik servisi ve Epson plotter satışı konusunda Ankara’da ve çevre bölgelerde birçok kuruluşa hizmet vermektedir. Aynı zamanda firmamız Epson plotter baskı makinelerine bakım anlaşmaları yaparak olası sorunları daha oluşmadan tespit edip çözmektedir.
Epson Plotter yazıcı makinelerine yapılan bakım anlaşmaları parça dahil ve parça hariç olmak üzere iki temel gruba ayrılır. Anlaşma süresince cihazlara her 3 ayda bir genel bakım yapılır ve zamanla anlık oluşan sorunlara anında yerinde müdahale ederek siz müşterilerimizin kesintisiz çalışmasını sağlamaktayız. Bu tip anlaşmalarda arızaya müdahale süremiz 2 iş günüdür.

 


Teknolojik ürün kullanımında yaşanan en büyük sıkıntılardan biri teknolojik ürünlerin arızalanması ve tamir edilme sürecidir. Bir ürünün arızalanması üretimde büyük aksaklıklara yol açabilir. Özellikle de ürünün tamir sürecinde yedek parça gereksinimi devreye giriyorsa işler gittikçe aksayabilir. Yedek parça bulunması, ürünün tamir edilmesi, tüm sıkıntıların giderilmesi uzun zaman alabilir.

Üretimde önemli yere sahip plotter makinelerin arızalanması da diğer teknolojik ürünlerde olduğu gibi büyük aksaklıklara yol açabilir. Plotter makinenizin çalışmadığı her dakika sizin için milyonlarca lira kaybına yol açabilir. Bu tür durumları engellemek için plotter makine arızası ve tamiri konusunda plotter makineyi almadan önce ayrıntılı bilgilere sahip olmakta fayda vardır. Plotter makinelerin arızalanması durumunda plotter makineyi satın aldığınız firma size plotter teknik servis desteği sağlayacaktır. Bunun yanı sıra plotter makineyi satın aldığınız markanın da garanti koşulları kapsamında plotter makine arızanız giderilecektir. Ancak plotter makine arızanızın çözümü için plotter yedek parçaya ihtiyacınız olursa bu noktada işler biraz karışabilir.

Plotter makine yedek parça temini Türkiye’de biraz sınırlılıkları olan bir konu. Her firma plotter makine yedek parçalarını temin edemeyebiliyor. Farklı ülkelerde üretimi yapılan plotter makinelerin yedek parçaları da farklı ülkelerden getirtildiği için plotter yedek parça almak büyük firmalardan mümkün olabiliyor. Plotter makine satışı yapan güvenilir ve isim yapmış firmaların sizler için bu konuda öncelikli olmasını tavsiye ediyoruz. Plotter makine yedek parça temin edebilmek için internet siteleri üzerinden bu firmalara ulaşmanız yeterli olacaktır. Hatta bazı firmaların internet sitelerinde plotter yedek parçaların kataloğuna ulaşabilir site üzerinden alışverişinizi yapabilirsiniz.

Plotter makine arızası, plotter makine tamiri ve plotter makine yedek parça konusunda verdiğimiz bilgilerin faydalı olması dileğimizle.


 

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet verdiğimiz İllerimiz : Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Antakya, Iğdır, Isparta, İçel, Mersin, İstanbul (Trakya), İstanbul (Anadolu), İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Sakarya, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Adapazarı, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunçeli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Kıbrıs, ve Türkiye Tüm ilçeleri Genelidir.

Plotter Teknik servisi’ verilen Ankara ili ve ilçeleri ; Akyurt, Altındağ, Esenboğa, Altınova, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Çankaya, Elmadağ, lalahan, Hasanoğlan, Yeşildere, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Oyaca, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Güvem, (06360) Mamak, Kutludüğün, Nallıhan, Çayırhan, Polatlı, Temelli, (06930) Sincan, Şereflikoçhisar, (06170) Yenimahalle, Yenikent, Sarayköy, ve bağlı diğer tüm semtlerine satış ve teknik servisi hizmetleri sunmaktayız…

‘Tarayıcı’ , ‘Scanner’ , Kağıt Katlama’ , ‘Plotter’ , ‘Designjet’ , Toner’ , ‘Developer’ , ‘Drum’ , ‘Blade’ , ‘Charge roller’ , ‘Hot Roller’ , ‘Scrapper’ , Center Thermistör’ , ‘Poligon Motor’ , Paper feed’ , Fixing ünit’ , ‘Drive ünit’ , ‘Corona’ , ‘Gear’ , ‘Dişli’ , ‘Hıtır lamp’ , ‘Kağıt’ ‘Plotter kağıtları’ , ‘Hp Kartuş’ , ‘kafa’ , printed’ , ‘Hp Toner’ , ‘Dolum’ , ‘Hp 500 Kartuş dolum kit’ , ‘hp t 610 kartuş dolum kit’ , ‘A0’ , ‘A1’ , ‘A2’ , ‘A3’ , ‘A4’ , ‘A5’ , ‘A0+’ , 24” , 36” , 42” , 44” , ‘Satış ve Teknik’ , ‘HP T PLOTTER’ , ‘tarayıcı plotter dijital’ , ‘plotter dijital büro’ ‘Hp DesignJet Kartuş’ , ‘scanner tarayıcı plotter’ , ‘Teknik Servis Ankara’ , ‘dijital büro makineleri’ , ‘DesignJet Kartuş Dolum’ ‘Plotter’’ ‘Teknik Servis’ ‘folyo kesim’ ‘Cutter Plotter’ ‘Tamir’ , ‘Bakım onarım’ , ‘Diital Baskı Ürünleri Satış ve servisi’

Plotter Satış Servis:

  • plotter servis 7/24
  • teknik servis ozalit beşiktaş