Portfolio

epson-surecolor-sc-f6000-plotter

Epson SureColor SC- F6000 Plotter Fiyatı

Posted Under:

Epson SureColor SC-F6000 tekstil baskıları için dijital yazıcı fiyatı ve kullandığı; plotter kağıdı, mürekkep kartuşları, print head baskı kafa  fiyatları hakkında bilgi almak için Epson satış temsilcimiz ile irtibata geçiniz.


44 inç dye süblimasyon yazıcı

Güvenilir, yüksek kaliteli tekstil baskıları için dijital dye süblimasyon yazıcı

EPSON SureColor SC-F6000 Plotter Yazıcı Fiyatı Ve Özellikleri

Epson SureColor SC-F6000

Epson SureColor SC-F6000, küçük formatlı, afiş, özel promosyon materyali ve dekoratif öğe baskısı için verimli ve güvenilir bir seçenektir. Düşük bir toplam sahip olma maliyeti sağlar ve tüm bileşenlerin Epson tarafından tasarlandığı ve imal edildiği ilk dye süblimasyon yazıcıdır. Bu; kalite, performans ve güvenilirliğin maksimum üretkenlik için optimize edilmesini sağlar.

Epson SureColor SC-F6000, özel promosyon malzemeleri ve dekoratif öğelerden yumuşak yüzey baskısı ve afişlere kadar geniş bir yelpazede polyester uygulamalarında temel boya arıtma işlerinin yapılabildiği dayanıklı ve sağlam bir rulo beslemeli CMYK yazıcıdır. Yenilikçi tek operatörle medya yükleme ve diğer operasyonel özellikler SC-F6000’i son derece kolay kullanımlı hale getirir.

Bu dye süblimasyon yazıcı 720 x 1440 dpi çözünürlüğe ve 16 – 63m2/saat baskı hızına kadar yüksek kaliteli çıktılar sağlar (çift geçişli üretim modunda tipik olarak 30m2/saat1). Ayrıca dahili ve kolayca doldurulabilir 1,5 litre mürekkep sistemi ve opsiyonel otomatik alma rulosu, minimum bakımla kesintisiz üretim sağlar.

Epson Micro Piezo baskı kafası, hassas ve tekrarlanabilir performans ve uzun kullanım ömrü sağlar. Bu teknoloji Epson UltraChrome DS mürekkep ile birlikte canlı renklere, yoğun siyahlara, keskin konturlara, yumuşak geçişlere, mükemmel ışık/yıkama hızı ve aşınma/terleme direncine sahip sıra dışı görseller üretir.

Epson baskı kafası ve mürekkep kombinasyonu mürekkep kullanımını minimum seviyede tutar ve yazıcı, minimum güç tüketecek şekilde tasarlanmıştır.

Büyük baskılar: 44 inç genişliğe kadar baskı yapar
Bir Epson tasarımıdır: Optimum güvenilirlik ve performans
Micro Piezo: Üstün kalite ve yüksek baskı hızı
Tek kullanıcılı tasarım: Hızlı medya yükleme ve kolay kurulum
Hızlı çıktı: 63m2/saate kadar

1.     Özellikler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Daha fazla bilgi için yerel Epson temsilcinize başvurun.


Bilgilendirme:

MAKSER BİLİŞİM, web sitesinde ve kataloğunda yer alan ürünleri tedarik etmek için her türlü çabayı gösterecektir; ancak bazı durumlarda ürünler stoklarla sınırlı olduğu için tedarikte kesintiler olabilir. MAKSER BİLİŞİM gerekli gördüğü zamanlarda www.ozalitmakinalari.com sitesinde yer alan ürünlerin, fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Web sitesinde ve Katalog fiyatları sitede ve ön kapakta belirtilen süre için geçerli olmakla beraber, kontrolümüz dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması hallerinde MAKSER BİLİŞİM’in fiyatlarda değişiklik yapma hakkı saklıdır. Web sitesinde ve Katalog içinde MAKSER BİLİŞİM’in kontrolü dışında oluşan baskı hatalarından dolayı MAKSER BİLİŞİM’e hiçbir sorumluluk atfedilemez. MAKSER BİLİŞİM söz konusu hataları düzeltme hakkını saklı tutar.

Plotter Satış Servis:

  • epson surecolor sc-f6000 fiyat